Kişisel Bilgiler

Sitemizde 3 farklı aşama ile bilgileriniz değerlendirilir.

  • Form yolu ile gönderdiğiniz bilgiler
  • Ürün satım alımından dolayı gelen mailler
  • Kredi Kartı Bilgileri

Not: Aşağıda işbu üçüncü şahıslar gerçek veya tüzel kişi veya kişileri içine almaktadır.

Form yolu ile gönderdiğiniz bilgiler

Bu bilgiler bilgi talebiniz üzere sizden gelen mesajları içerir. Bu mesajlar veya bu mesaj ile birlikte gelen mailler herhangi bir üçüncü şahıs ile paylaşılmaz.

Bize form yolu ile gönderdiğiniz iletişim bilgileri size promosyon amaçlı mail göndermek, indirim kuponları göndermek amaçlı kullanılmamaktadır. Kayıtlı mail adresi herhangi bir üçüncü şahıs ile paylaşılmaz.

Ürün satım alımından dolayı gelen mailler

Sitemizden herhangi bir ürünü aldıktan sonra, size alım süresince sistemimize kaydettiğiniz mail adresinize; aldığınız ürün, fiyat, adres ve ödeme şekli ile ilgili bilgilendirme maili gelmektedir. Bu mail bilgi amaçlı olup herhangi bir reklam içermez. Mail adresinize, ürün bilgilerini içeren temel bir bilgilendirme maili gelir. Sitemize ürün alımı neticesinde kaydettiğiniz veya bize ürün alımından dolayı gelen bilgilendirme mailindeki bilgileriniz herhangi bir şekilde herhangi bir üçüncü şahıs ile paylaşılmamaktadır.

Ürün satım alımı ile birlikte sizin kaydettiğiniz mail ya da cep telefonu, kendi ürünlerimizin promosyon reklamları, ürün bilgilendirme gibi mesajlar için kesinlikle kullanılmamaktadır ve üçüncü şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Bu bilgiler sadece ürün kargolanırken isim, soyismi, adres ve telefon numarası olarak kargo ile birlikte ilgili kargo şirketine bilgi vermek amaçlı kullanılmaktadır. Zira ürünü göndermemizin başka bir imkanı yoktur. Herhangi bir şekilde kargo şirketinin bu bilgileri reklam veya profil yapma amaçlı kullanıp kullanamayacağı da mevcut dönemin yasaları ile belirlenmektedir.

Kredi Kartı Bilgileri

Sitemizde alım yaparken kullandığımız sistem İyzico’dur. İyzico bankalar ile anlaşma yapmadan sistemimizin üstünde satış yapmamızı sağlayan aracı bir kuruluştur.

Kredi kartı bilgileriniz alım yaparken herhangi bir şekilde server’da kayıt altına alınmamaktadır. Kredi kartı bilgileri anlık olarak şifrelenip gönderilmektedir banka sistemine. Herhangi bir şekilde bu bilgiler tarafımızca saklanamaz.