Sipariş İptali ve İade

Sipariş İptali

İşbu Sözleşme kapsamında, kural olarak sipariş üzerine kişiye özel boyutta sipariş verilen herhangi bir ürünün iadesi yapılmamaktadır.  Alıcı verdiği siparişi iptal etmek istiyorsa ve sipariş edilen model örgüsüne başlamamışsa sipariş iptal edilebilir.

Sipariş iptal taleplerinizi [email protected] adresine sipariş numarasını belirterek iletebilirsiniz. Bu iletimden sonra ortalama 4-5 iş günü içerisinde ödeme yönteminize bağlı olarak alım yaptığınız kredi kartına veya belirttiğiniz başka bir banka hesabınıza ödeme havale yapılacaktır.

İade koşulları

Alıcı siparişi belli bir zaman diliminden sonra iptal etmek istiyor ise bu iptal iki farklı aşamada yapılmaktadır. 

Eğer sipariş edilen modelin minimum uzunluğu bitmemiş ise bu uzunluk tamamlanır. Bu minimum uzunluk maliyetinin üstüne KDV ve kargo ücreti alınır ve ürün gönderilir. Kalan tutar alıcıya 10 (on) iş günü içinde iade edilecektir.

Eğer sipariş minimum uzunluğu geçmiş ise siparişten iptal zamanına kadar yapılmış örgülere ait ücretler gramaj olarak kesilir. Bu tutara KDV ve kargo ücreti eklenerek bu maliyetler dışındaki tutar alıcıya 10 (on) iş günü içinde iade edilecektir.

Mesafeli satış sözleşmesi sayfasında detayları inceleyebilirsiniz.