Kenar Danteller

Kenar dantel kategorisi, tasarımcıların yaptıkları ürünlerde el işi dantelleri kullanması için farklı olanaklar sunar.  Tasarımcılar geniş model yelpazesinden farklı el işlerini sektöründe kullanımlarına göre seçebilir. Dekoratif yastık yapan bir tasarımcı ile giysi tasarlayan bir tasarımcı ya da çeyiz mağazasında bir pike takımı, salon örtüsü üreten bir tasarımcının bu tür el işlerinde farklı talepleri vardır. Bizim bu kategorideki amacımız ürün sayfalarında bu farklı taleplere göre bir esneklik sağlamak ve tasarımcıların el işlerini daha evrensel ölçülerde sürdürebilir bir üretim modeli ile kullanabilmeleridir.

Kenar danteller tekstil alanında tasarımcıların çizimlerine göre farklı yerlerde kullanılabilir. Üreticinin üretim modeline göre bizden bu kenar dantellerini parçalı ya da yuvarlak olarak talep edebilir.

Kenarlarda kullanılacak danteller yuvarlak ve düğmesiz bir kol ucuna monte edilebilir.  Bunun için bizden dantel siparişinizi verirken yuvarlak çevre uzunluğunu bildirmeniz gerekmektedir. Videodan bu opsiyonu izleyebilirsiniz.

Eğer düğmeli bir kol ucuna dantel kullanılmayı düşünülüyorsa, parçalı olarak istenilen ölçüde sipariş verebilirsiniz.

Kenar danteller 3 farklı örgü şeklinde sipariş verilebilir. Bütün olarak, parçalı olarak ve yuvarlak olarak.

Bütün Örülmüş Dantel

Bütün örgü verdiğiniz uzunluk kadar kesintisiz örgüdür. Model herhangi bir durma olmadan sonuna kadar örülür.

Parçalı Örülmüş Dantel

Talep ettiğini uzunluk kadar örülmektedir. Her model için belli bir minimum sipariş uzunluğu vardır. Toplam uzunluğun verdiğiniz parça uzunluğunun katı olduğuna dikkat etmelisiniz.

Yuvarlak Örülmüş Dantel

Yuvarlak örgü iki ucun birleştirilerek örülmesidir. Özellikle silindirik kenar uçlarında kumaşa kolay montaj için tercih edilebilir.

Kenar Dantel Sipariş Yardım Videosu

Sizin için basit bir video hazırladık. Kenar dantel ürünlerini sipariş verirken 3 farklı şekilde örülmesini talep edebilirsiniz. Videoda basit bir şekilde bu 3 yöntemi gösteriyoruz.

Kenar Dantel Model Sipariş Formu

Ana Motif Çalışması

Not: Kenar dantelerde model siparişi verirken özel bir çizim tasarımınız var ise bizimle bu tasarımı resim olarak yükleyerek paylaşabilirsiniz. Buun dışında bu ürünü herhangi bir tasarım öğesinde kullanacaksanız bize en ve boy bilgileriyle bu tasarım öğesinin resimlerini paylaşabilirseniz farklı modeller üzerinde çalışabiliriz.